Prostowanie krzywej płyty winylowej, rewitalizacja zniekształconych winyli

Dostępność: brak informacji
Wysyłka w: 24 godziny (w przypadku zamówienia więcej niż 1 towaru czas może się wydłużyć do 5 dni roboczych)
Cena: 30,00 zł 30.00 PLN
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: US00001

Opis

Płyty prostujemy za pomocą najlepszego dostępnego na rynku urządzenia - FURUTECH Disc Flatter DF-2, które zapewnia bezpieczeństwo Twoich płyt.
 
 
 
Każdy, kto kolekcjonuje płyty winylowe zna problem falujących płyt winylowych. Najczęściej powodem jest niewłaściwe przechowywanie i wpływ temperatury (nie tylko w domu, ale również np. w trakcie transportu) - dotyczy to również nowych, zafoliowanych płyt. W najbardziej drastycznych przypadkach zakrzywienia te powodują przeskoki, jednak nawet drobna 'górka' powoduje mocniejszy nacisk igły, co jest niezdrowe zarówno dla płyty jak i igły. FURUTECH Disc Flatter DF-2 to rewolucyjne urządzenie, które pozwala na pozbycie się tego uszkodzenia. Cały proces trwa 5 godzin - przez pierwsze 2,5 godziny płyta jest stopniowo ogrzewana do temperatury idealnej - taka, która pozwoli na zmiękczenie materiału, jednak nie spowoduje uszkodzenia rowka. Kolejny etap to stopniowe ochładzanie, które utrwala otrzymany efekt.
 
 
 GRATIS
 
Każda prostowana płyta zostaje najpierw umyta przy pomocy profesjonalnej myjki Audio Desk Vinyl Cleaner, dodatkowo otrzymują Państwo wysokiej jakości kopertę wewnętrzną premium z papieru bezpyłowego 90g wyściełaną folią antystatyczną oraz wysokiej jakości foliową okładkę zewnętrzną.
 
 
CO OTRZYMUJESZ
 
1. Wyprostowana i profesjonalnie umyta płyta - efekt nie do osiągnięcia przy pomocy domowych sposobów.
2. KAŻDA płyta zostanie zapakowana na nowej koperty antystatycznej z papieru bezpyłowego 90g - gwarantujemy jakość. Zwracamy oczywiście również koperty oryginalne.
3. KAŻDA okładka zostanie zapakowana dodatkowo w najlepsze jakie do tej pory znaleźliśmy zewnętrzne okładki foliowe - idealnie dopasowane.
 
WARUNKI
 
1. W przypadku prostowania większej ilości płyt oferujemy rabaty, większej informacji w linku - KLIKNIJ
Zamówienie realizowane na zasadzie wysyłkowej - płyty należy wysłać na nasz adres firmowy:
Winylownia Krystian Woźniak
ul. Podleśna 12 lok. 1
15-227 Białystok
 
UWAGA! Płyta musi zostać do nas wysłana paczką pocztową lub kurierem. Nie odbieramy przesyłek listowych z poczty ani przesyłek paczkomatowych, z góry dziękujemy.
 
W paczce prosimy zawrzeć kartkę z ID zamówienia
 
Kwestią nadacy jest jak najlepsze zabezpieczenie płyt, sugerujemy również ubezpieczenie przesyłki. Nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe z winy przewoźnika w drodze do nas. Po wykonaniu usługi płyty zostaną profesjonalnie zapakowane i wysłane ubezpieczoną przesyłką na adres podany przez Klienta. Przy zamówieniu opłacony zostaje koszt wysyłki zwrotnej (możliwa wysyłka za pobraniem).

!2. Z uwagi na specyfikę usługi, oraz mnogość czynników wpływających na wynik (grubość płyty, stopień uszkodzenia, skład winylu) nie możemy zagwarantować usunięcia uszkodzeń w 100% przypadków. Zdecydowaną większość płyt udaje się wyprostować, wyjątkowo uszkodzone wymagają dwóch sesji (cena nie ulega zmianom - płacą Państwo za efekt!), niewielkiego ułamka nie da się odratować. W przypadku braku efektu nie pobieramy opłaty - płacą Państwo jedynie za koszt wysyłki. Sugerujemy położyć płytę na kręcący się gramofon - jeżeli odchylenie przekracza 2,5cm, istnieje ryzyko że płyty nie da się wyprostować. Zgodnie z instrukcją DF-2 nie należy używać do prostowania płyt:
* ważących mniej niż 110 gram
* ważących 100-115 gram, wyprodukowanych w czasach kryzysu naftowego (1973-74)
Standardowa płyta waży 120-150 gram, urządzenie radzi sobie z audiofilskimi wydaniami na 180-200 gramowym winylu. Prosimy o kontakt mailowy przed wysłaniem płyt.
3. Na życzenie wystawiamy faktury VAT.
4. Usługi mycia i prostowania można łączyć, koszt wysyłki pozostaje taki sam.
 
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl